Hemen Arayın

YGS Yakıt Deposu Güvenlik Sistemi Ürün Grubu ( Metal ve Dayanıklı, Depo Koruyucu Antisifon Aparatlar )

120 litreden 1.000 litreye tüm kamyon, TIR, otobüs, iş makineleri, traktör ve diğer tarım makineleri, forkliftler, jeneratörler, kompresör ve frogirifik yakıt tankları, endsütriyel diğer ekipman ve makineler, özetle benzin ve dizel ile çalışan ve deposu izinsiz yakıt alımına karşı risk altında olan tüm araç ve ekipmanlarınız için uygulanacak olan temel antisifon koruma kitidir.

İmalatında proje gereksinimlerine bağlı olarak, otomotiv sektörü standartlarına 100% uyumlu 6000 serisi alüminyum alaşımı veya ithal mühendislik termoplastiği ( PA66 GF30 ) kullanılan ve tam otomatik CNC işleme merkezlerinde nihai şeklini alan, darbelere ve yüksek ısıya dayanımlı, asidik kimyasal çözeltilere karşı stabil, uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen ve pazara ilk sunduğumuz 2013 yılından beri en çok tercih edilen yakıt deposu koruma aparatıdır.

Yukarıda sayılan ekipmanlardan özellikle kamyon, TIR çekici ve otobüs grubu ağır ticari araç depolarında ve diğer depo bileşenlerinde yakıt hırsızlığına doğrudan maruz kalacak birkaç suistimal noktası vardır;Yakıt Deposu Dolum Boğazı ve Alınan Önlemler

Muhtelif çaplarda (38 mm - 110 mm arasında değişebilen) ve yakıt tabancası ile depoya dolum yapılan yakıt giriş noktasıdır. Değişmeyen bir gerçek vardır ki tüm dünyada bu ekipmanlarda yakıt suistimalleri ve adi hırsızlıklarının gerçekleşirken tercih edildiği (90%'ın üzerinde bir oranla) ilk nokta bu dolum boğazıdır.  Nedeni ise, araçta erişimi en kolay kısım olup, yakıt deposu kapağının kırılmak suretiyle açılması da o derece kolaydır.

YGS Yakıt Deposu Güvenlik Sistemi'nin mekanik koruma ürün grubunun ana bileşeni bu antisifon yakıt koruma aparatıdır. 

Bir kere montaj yapıldıktan sonra, yakıt deposunun ancak boğazını kesmek suretiyle darp ederek sökme girişiminde bulunabileceğiniz aparatımız, montaj şeklimize özel mekanik bir kilit sistemi ile depo boğazında sabit kalabilmektedir.

Yakıt deposu dolum boğazına konulan bu ana koruma aparatının dışında, deponun üzerinde yer alan diğer bileşenler olan yakıt şamandırası ve yakıt emiş ve geri dönüş hortumları, yakıt deposu alt tahliye tapası ve depo dışındaki yakıt su ayırıcı ( separ filtre) filtrenin kendisi, istatistiklere göre yakıt hırsızlığının gerçekleştiği noktaların, kalan 10% luk kısmını oluşturmaktadır.

 

Tüm ürünlerimiz stok ve montaja hazır olup, ilgili ekipmanlarınızın yakıt depolarına uyumluluğu için bize;
 

✅   0 (216) 706 1770 numaralı direkt hattımızdan hafta içi (Cumartesi dahil) 09:00- 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
 

✅  Mesai saatleri dışında teknik destek veya bilgi almak için 0(850) 346 6624 numaralı çağrı merkezimizden sesli mesaj bırakabilirsiniz. (Mesajınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır)
 

✅   Ayrıca info@vilaotomotiv.com e-posta adresimize yazabilir, ekranın sağ alt köşesindeki Çevrimiçi Destek Uygulaması üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

✅   Dilerseniz, web sitemiz İLETİŞİM panelinden size ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerini bize bildirmeniz halinde, size en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.


Filonuz için keşif ve inceleme talebinizi değerlendirmekten memnuniyet duyarız.

 

 

 
 
 
 
 
7/24 Ücretsiz Destek

Online Destek + Video Konferans

100% Güvenli

Hızlı ve Güvenli Ticaret

Garantili Ürünler

2 Yıl Garanti

X