Hemen Arayın

TRAK Elektronik Yakıt Deposu Güvenlik Kapağı - Alarmlı ve Şifreli Kablosuz İletişim - Alarmlı Yakıt Deposu

 
Türkiye'nin İlk ve Tek Kablosuz (BLE 5.1 Şifreli İletişim) Yakıt Deposu Kapağı Takip ve Güvenlik Sistemi
" TRAK Akıllı Depo Kapağı "
 
YGS TRAK serisi ürünümüz TIR, Kamyon ve Otobüs grubunun oluşturduğu ağır vasıta sınıfı araçların yakıt depo kapaklarının uzaktan izlenmesini, açık ve kapalı pozisyonunu online olarak araç takip sistemine bildirmesini sağlayan,  aynı zamanda kabin içi/kabin dışı alarm sireni ile aracınızda yakıt deposu alarmı hizmeti veren, bununla beraber yakıt çekilmesini ve yakıt hırsızlığı girişimleri önlemek için geliştirilmiş, Türkiye’nin ilk ve tek yüksek güvenlikli şifreli kablosuz iletişim (  BLE 5.1 ) özelliğine sahip yeni nesil otomotiv teknoloji ürünüdür.


Yakıt depolarının güvenliğinin yanında ayrıca tam entegre olduğu profesyonel GPS araç takip sistemimiz MOBİTAKİP ile birlikte kullanıldığında 7/24 uzaktan online araç, yakıt tüketimi ve depo doluluk seviyesi takibi yapmanızı sağlayan üç boyutlu bütünleşik bir çözüm oluşturarak, sektörde standartları belirlemektedir.


Ayrıca pazardaki birçok araç takip sistemi ile de entegre olabilen üniversal bir donanım alt yapısına sahip kablosuz alıcısı ile, yakıt depo kapağınızın anlık durum bilgisini kendi araç takip sistemi ekranlarınızdan da takip edebilirsiniz.

 Ürünümüz, son zamanlarda Türkiye'de önemini artıran yakıt deposu güvenliği sorunlarına karşı teknolojik ve yenilikçi yaklaşımı ile diğer tüm geleneksel mekanik çözümlerden birçok noktada ayrılmaktadır. TIR, kamyon, otobüs ve iş makineleri (dış çapı standart 80 mm lik depo dolum boğazına sahip iş makinelerinde) yakıt depolarının güvenliğinde caydırıcı rol oynar. Entegre ilave edilebilen Mobitakip online takip çözümlerimiz ile filonuzda tam koruma ve uzaktan takip hizmeti ile hakimiyetinizi artırır.
 
Bağımsız araştırma şirketi Color Research & Consultancy aracılığıyla Türkiye'deki 2.000'ni aşkın farklı ve her ölçekten lojistik firmaları ile yapılan 2020 Yakıt Güvenliği Pazar Araştırması sonuçlarına göre; daha önce yakıt hırsızlığına uğradığını söyleyen lojistik firmalarının oranı 52%, yakıt hırsızlığının depo kapağından gerçekleşme oranı 82%yakıt hırsızlığına uğrayabileceğine dair endişe duyan şirketlerin oranı 55% olarak belirlenmiştir. Türkiye ortalaması verilere göre ülkemizde her 100 litre yakıtın 4,2 litresi doğrudan iç veya dış kaynaklı hırsızlık şeklinde çalınmaktadır. YGS TRAK ile deponuz daima koruma ve gözetim altındadır.

Aracınızın yakıt deposunda Türkiye'nin ilk elektronik ve üç boyutlu koruma ve takip sağlayan güvenlik sistemi ile aracınızı, yakıt deponuzu ve depo kapağınızı online olarak takip edin...

Araç takip sistemi olmaksızın da tek başına da yakıt depolarında koruma ve güvenlik sağlayan YGS TRAK Akıllı Depo Kapağı, sahip olduğu yenilikçi ve yüksek güvenlikli şifreli kablosuz iletişim sağlayan alıcısında yer alan alarm çıkışları sayesinde, araç kabini içine konumlandırılacak şoför uyarı sireni veya aracın kabini dışında gizli bir noktaya konumlandırılacak 100 Db harici alarm sirenini tetikler. Böylece depo kapağına yapılacak sökme ve darp girişimlerinde alarm üreterek caydırıcı bir özellik sunar.

YGS TRAK AKILLI DEPO KAPAĞI ÖZELLİKLERİ
 
 
 

 

Daha Fazla Bilgi ve Demo Talebinde Bulunmak İçin Bize Hemen Ulaşın

 
TRAK Akıllı Depo Kapağımız ile Entegre Mobitakip Araç ve Yakıt Takip Sistemimizi Kullanarak Aracınız ve Yakıt Deponuzda Tam Hakimiyet Sağlayabilirsiniz.
 
Yakıt Depolarındaki Ani Seviye Değişimini Tespit Eden Sistemimize Ait Ekran Görüntüsü
 
⚠️ Bu noktada tespit edilen yakıt deposu akaryakıt seviyesindeki düşüş, araç hareket etmediği bir anda ve
3 dakika gibi çok kısa sürede depodan 80 litreye yakın dizelin çekildiğini açıkça göstermektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siz de yakıt deponuzu böyle hassas bir şekilde uzaktan takip edebilmek ve lojiistik TIR filonuzda bu avantajlı çözümleri kullanabilmek için Mobitakip Araç Takip Sistemi ile YGS Yakıt Deposu Güvenlik Sistemi ürünlerimize sahip olabilir ve yakıt güvenliğinde sektör standartlarını belirleyen ürünlerimiz ile her zaman bir adım öne geçebilirsiniz.
 

✅   0 (216) 706 1770 numaralı direkt hattımızdan hafta içi (Cumartesi dahil09:00- 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
 
✅   Mesai saatleri dışında teknik destek veya bilgi almak için 0(850) 346 6624 numaralı çağrı merkezimizden sesli mesaj bırakabilirsiniz. (Mesajınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır)

✅ Ayrıca info@vilaotomotiv.com e-posta adresimize yazabilir, mesai saatleri dışında teknik destek veya bilgi almak için ekranın sağ alt köşesindeki Çevrimiçi Destek uygulamamızdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

✅   Dilerseniz, web sitemiz İLETİŞİM panelinden size ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerini bize bildirmeniz halinde, size en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
 
 
7/24 Ücretsiz Destek

Online Destek + Video Konferans

100% Güvenli

Hızlı ve Güvenli Ticaret

Garantili Ürünler

2 Yıl Garanti

X