Filo Yönetim Sistemi

Filo Yönetim Sistemi

Filo sahipleri için özel tasarlanmış kullanışlı ara yüzümüz ve Can Bus özellikli cihazlarımız ile Filolarınızın yönetimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. 
 
Mobitakip Filo yönetimi ; Araç Takip cihazı ile aracın diyagnostik hatlarından gelen bilgileri derleyerek sunucular aracılığı ile filo yöneticilerine  anlık olarak aracın Takoğraf Kilometre bilgisi , Yakıt Deposu Seviye Bilgisi , Toplam ve Günlük Tüketilen Yakıt Bilgisi , Araç Aks Ağırlığı , Devir , Motor Saati , Motor Isısı, PTO çalışma zamanı ( üst yapı kontrolleri için ) hatta sürücünün ne kadar gaz pedalına bastığına kadar bir çok bilgiyi aktarır. Bu sayede uzaktan gözlem ve raporlama imkanı sunar. 

Bu bilgiler filoların en büyük giderlerinden biri olan yakıt tüketiminde % 20 ye varan tasarruf sağlamakla beraber , araç kullanım istatistiği , sürücünün filo içerisindeki performansı belirlenmesi ve takibi, yakıt hırsızlığı ve optimum rota planlama konularında kesin bilgilerin derlenmesinde ve ekip yönetiminde verimliliği sağlamakta yardımcı olmaktadır.

Aynı zamanda elde edilen istatistiki bilgiler maliyet hesaplama ve bütçeleme gibi finansal boyutta filo sahiplerine üstün ayrıcalıklar sağlamaktadır.
 
Bunlarla birlikte aynı web arayüzünden ulaşılabilen ilave filo yönetim modülü sayesinde araçlarınızın karnesini tutabileceğiniz bir platform, filo operasyonlarında kolaylık sağlamaktadır. Bu modül sayesinde;

- Araç Bilgileri
- Personel Bilgileri
- Lojistik Bilgileri
- Gider Bilgileri

başlığı altında her araç için ayrıntılı yakıt fişi, servis fişi, sigorta bilgileri, araca atanabilecek çeşitli giderler ve sevkiyata ait bilgiler gibi temel operasyon parametreleri girilebilmekte ve araç bazlı veya toplam filo için raporlama yapılabilmekteir.

Sistem data girilmesi ve girilen dataların raporlanması mantığı ile çalıştığı için her araca ait eksiksiz bir karne oluşturmak için gereken alt yapıya sahiptir. 
 
Mobitakip Filo yönetim sistemi sürekli güncellenen içeriği ile her geçen gün daha fazla bilgi içermekte ve filo sahiplerinin maliyetlerini düşürmektedir. Hızlı geri dönen yatırım maliyeti sayesinde filo yönetiminde ek maliyet getirmemektedir. Türkiye de kullanılan bir çok ağır vasıta ya entegre edilebilen Mobitakip CAN Bus cihazı Türkiye’de üretilmekte ve Armoli Teknoloji yazılım ekibince geliştirilmektedir.

7/24 Ücretsiz Destek

Online Destek + Video Konferans

100% Güvenli

Hızlı ve Güvenli Ticaret

Garantili Ürünler

2 Yıl Garanti

X