Teklif Almak İstiyorum
E-posta Gönderin
Hemen Arayın

Elektronik ( WiFi ) Yakıt Deposu Güvenlik ve Koruma Sistemi

Türkiye'nin Tek Kablosuz Yakıt Deposu Kapağı Takip Sistemi
 
YGS serisi ürünlerimiz TIR, Kamyon ve Otobüs grubunun oluşturduğu ağır vasıta sınıfı araçların yakıt depolarından yakıt çekilmesini ve izinsiz girişimleri önlemek için geliştirilmiş, Türkiye’nin ilk ve tek  WiFi kablosuz özelliğe sahip yeni nesil otomotiv teknoloji ürünüdür.
 
Yakıt depolarının güvenliğinin yanında ayrıca tam entegre çalıştığı profesyonel GPS araç takip sistemimiz Mobitakip ile birlikte kullanılarak 7/24 uzaktan online araç, yakıt tüketimi ve depo seviye takibi yapmanızı sağlayan bütünleşik bir çözüm oluşturmaktadır.
 
Ürünümüz, son zamanlarda Türkiye'de önemini artıran yakıt deposu güvenliği sorunlarına karşı teknolojik ve yenilikçi yaklaşımı ile diğer tüm mekanik çözümlerden birçok noktada ayrılmaktadır. TIR, kamyon, otobüs ve iş makineleri (dış çapı standart 80 mm lik depo dolum boğazına sahip iş makinelerinde) yakıt depolarının güvenliğinde caydırıcı rol oynar. Entegre ilave edilebilen Mobitakip online takip çözümlerimiz ile filonuzda tam koruma ve uzaktan takip hizmeti ile hakimiyetinizi artırır.
 
Türkiye ortalaması verilere göre ülkemizde her 100 litre yakıtın 4,2 litresi doğrudan hırsızlık veya suistimal şeklinde çalınmaktadır. YGS ile deponuz daima koruma ve gözetim altındadır.

Araç takip sistemi olmaksızın tek başına da yakıt depolarında koruma ve güvenlik sağlayan YGS ürünleri, sensörsüz modeli ile mekanik bir koruma sağlarken, araç üzerine konumlandırılacak harici alarm sireni veya aracın korna, ışıklandırma vb donanımlarını tetikleme özelliğine sahip kablosuz alıcı ünitesiyle de depo kapağına yapılacak darbe girişimlerinde caydırıcı bir özellik sunar.

(Ürünümüzün tüm fonksiyonlarından faydalanmak ve daha verimli kullanılabilmek için Profesyonel CAN-Bus tipi Mobitakip Araç Takip Sistemi ürünümüz ile kullanılmasını tavsiye ederiz. )


ÖZELLİKLER

Ürünümüz PA66GF30 türü yüksek mukavemetli mühendislik termoplastiğinden üretilmiş, (30% cam elyaf katkısı ile mukavemeti arttırılmış) gerek malzeme gerekse eşsiz tasarımı açısından otomotiv standartlarına 100% uygun yakıt deposu güvenlik alternatifidir.

Tır ve kamyon gruplarının depolarına montajı çok basit şekilde yapılır. Depo kapağı açıldığında veya dışarıdan sökülmek istendiğinde hem sürücüye hem kullanıcıya uyarı göndermektedir. Ayrıca özel boğazı sayesinde mazot alımında mükemmel akışkanlık örneği göstererek dakikada 120 Litre debiye kadar olan pompalarla gayet sağlıklı (tabancayı durdurma, attırma gibi sorunlar yaşatmadan) yakıt dolumuna imkân sağlar. Özel süzgeç tasarımı ile yakıt çalınmasını %100 engellemektedir.

Ürünümüzü iki ana başlık altında sınıflandırabiliriz;
 

1-) YGS Lite -  Yakıt Güvenlik Sistemi ( Sensörsüz Mekanik Sistem)

Elektronik bir donanıma sahip olmayan baz modeldir. PA66 GF30 serisi özel mühendislik termoplastiği grubundaki ithal hammadeden imal edilmiş, kendinden kapaklı ve özel boğaz yapısı, şifreli kilit sistemi, ısı ve darbe dayanımı, kendinizin dahi saniyeler içinde kolayca montajını yapabileceğiniz bir ürünümüz olarak gerek depo kapağınızın kaybolmasına gerekse aracınızdan yakıt çalınmasına karşı sağlam ve caydırıcı bir önlemdir.
 
(PA66 GF30: 30% cam elyafı ilavesiyle güçlendirilmiş Polyamid grubundan bir mühendislik termoplastiği olup, otomotiv ve makine endüstrisinde mekanik ve ısıl mukavemet isteyen alanlarda çok sık tercih edilen bir üründür. )
 


2-) YGS CANBus - Yakıt Güvenlik Sistemi (Antisifon Güvenlik Aparatı + Yakıt Takip Paketi)

Antisifon yakıt koruma apartının yanında sistemi oluşturan ve depo kapağıyla sürekli iletişim halinde olan Mobitakip araç takip cihazımıza, araçların yakıt ve diğer diyagnostik verilerini okuyacak bir modül ilave ederek koruma düzeyini daha da artırdık. Yakıt güvenlik kitimize entegre edilmiş olan mobitakip araç takip sistemimizin CANBus okuma ve ölçme özelliği sayesinde deponuzdaki yakıt miktarı ve hassas seviye değişimi, günlük, haftalık, aylık ve toplam yakıt tüketimi, anlık ortalama yakıt tüketimi, motor sıcaklığı, takoğraf verileri, araç hızı, motor devri, aks ağırlığı, gaz pedalı pozisyonu gibi bilgileri online olarak izler ve rapor edebilirsiniz. Bu ürünümüz Türkiye’de ilk profesyonel ve araç takip sistemi destekli yakıt deposu güvenlik kitidir.
 
Yakıt Deposundaki Ani Seviye Değişimini Tespit Eden Sistemimize Ait Ekran Görüntüsü
 
⚠️ Bu noktada tespit edilen yakıt deposu akaryakıt seviyesindeki düşüş, araç hareket etmediği bir anda ve
3 dakika gibi çok kısa sürede depodan 80 litreye yakın dizelin çekildiğini açıkça gösteriyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siz de yakıt deponuzu böyle hassas şekilde uzaktan takip edebilmek ve lojiistik TIR filonuzda bu avantajlı çözümleri kullanabilmek için Mobitakip Araç Takip Sistemi ile YGS Yakıt Deposu Güvenlik Sistemi ürünlerimize sahip olabilir ve yakıt güvenliğinde her zaman bir adım öne geçebilirsiniz.
 

✅   0 (216) 706 1770 numaralı direkt hattımızdan hafta içi (Cumartesi dahil09:00- 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
 
✅  Mesai saatleri dışında teknik destek veya bilgi almak için 0(850) 346 6624 numaralı çağrı merkezimizden sesli mesaj bırakabilirsiniz. (Mesajınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır)

✅   Ayrıca info@vilaotomotiv.com e-posta adresimize yazabilir, mesai saatleri dışında teknik destek veya bilgi almak için ekranın sağ alt köşesindeki Çevrimiçi Destek uygulamamızdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

✅   Dilerseniz, web sitemiz İLETİŞİM panelinden size ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerini bize bildirmeniz halinde, size en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
 
 
7/24 Ücretsiz Destek

Online Destek + Video Konferans

100% Güvenli

Hızlı ve Güvenli Ticaret

Garantili Ürünler

2 Yıl Garanti

X