Hemen Arayın

Lojistik Filo Yönetiminde Yakıt Deposu Güvenliği ve Koruma ile Araç ve Depoların Online Takibi Üzerine Avantajlı Çözümlerimiz

Her geçen gün siz değerli iş ortaklarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin ve inovatif ürünlerin heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.
 
Faaliyete başladığımız günden beri, ağır ticari araç ve ekipmanların yakıt depolarında gerçek ve sürdürülebilir çözümler sağlamak adına tutkuyla çalışıyoruz. Sonuç veren ve 100% kontrol sağlayan bir güvenlik sistemine yatırım yapmak her işletmenin hakkıdır. Bu yüzden yakıt güvenliğinin sadece geleneksel basit çözümler ile sağlanamayacağını savunan firmamız, iş ortağımız müşterilerimize daha etkin ve uzaktan kontrol avantajlarını da içeren üç boyutlu ( 3D ) entegre güvenlik çözümleri sunmayı vizyon edinmiştir. Bu anlamda yakıt depolarında güvenlik deyince sadece ilk boyutunu oluşturan ancak asla yeterli görmediğimiz geleneksel mekanik antisifon aparatlardan ziyade aşağıdaki diğer iki boyutta da sağladığımız ürün ve çözümlerle yakıt depolarında gerçek koruma ve gerçek takip avantajını elde etmektesiniz. 
 
  • Aracınızın uzaktan yakıt tüketimi ve yakıt deposunun takibi ( Mobitakip Profesyonel )
  • Online takip edilebilen ve alarmlı yakıt deposu kapağı ( TRAK Akıllı Depo kapağı ) 
     

Faaliyetlerimizin tam odağına inovasyon ve teknolojiyi koyarak ilerleyen yapımızla, başından beri savunduğumuz entegre yakıt deposu güvenlik çözüm paketini sektörümüze sunarak geriye kalan diğer boyutlardaki ihtiyacı da karşılamanın getirmiş olduğu kararlılık ve motivasyon ile gelişmeye, üretmeye ve kazandırmaya devam ediyoruz.

 
 
Kendimizi değişen dünyanın fikir ve düşünceleriyle yenileyerek, bilişim teknolojilerini etkili ve hızlı biçimde kullanarak, sektörde standartları belirleyen ürünler ile, günümüzde mobil sistemlerin hayatın her kesiminde sağlayacağı fayda ve verimlilikleri ön planda tutarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

7/24 Ücretsiz Destek

Online Destek + Video Konferans

100% Güvenli

Hızlı ve Güvenli Ticaret

Garantili Ürünler

2 Yıl Garanti

X